Avslutad | Fashionabla – Torsdag 6 april 2017
ARMBAND, HERMÈS, orange läder, viklås i vitmetall, stl S, originalask, kvitto från 2008.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, PF Compact, monogram canvas, 10x11x2cm, mynt, sedel, 4st kontokortsfack, dustbag, slitage
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Ls Cles, Cathy Latham, 100% siden, 90x90cm, mörblå, vit, guld, originalfodral.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Circus, Annie Faivre, 100% siden, 90x90cm, röd, turkos, vit, någon fläck.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Eperon d´Or, Henri d´Origny, 100% siden, 90x90cm, mörkblå, ljusblå, guld, någon fläck.
VÄSKA, BURBERRY, Prorsum, svart quiltat läder, detaljer i ljus gulmetall, 24x27x23 cm, dustbag.
Kläder Stövlar
STÖVLETTER, CHLOÉ, beige läder, detaljer i silver, resårskaft, stl 36, klack 10cm, skopåse, kartong,
Kläder Stövlar
STÖVLAR, BURBERRY, svart läder med burberry rutigt läder foder, klack 6 cm, stl 38, dragkedja på insidan.
Kläder Skor
SANDALETT, LOUIS VUITTON, vit monogram multicolour klack 4 cm, stl 35 1/2, skopåsar, kartong.
Kläder Skor
BALLERINA, COLE HAAN, silverfärgat läder, delvis gummi sulad, stl 6 1/2 B ca stl 36 1/2- 37.
ARMBAND, DOLCE&GABBANA, rundankar länk i vitmetall med berlock, reglerbar längd max 20 cm.
SOLGLASÖGON, GUCC, svart glas, svarta bågar med guldfärgade detaljer, nr GG 3044/S D28LF 60.14 120\, orginaletui, putsduk, slitge/ mindre skador på bågarna intill gulddetaljer.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Sarah Wallet, monogram vernis, cremefärgad skinnlack, 4st kontokortsfack, mynt, sedel, 19x10cm.
ARMBAND, HERMÈS, Double Kelly Tour, brunt läder, spänne i gulmetall, stl M, delvis mörknat.