Avslutad | Library of Fashion – Onsdag 29 mars 2017
VÄSKA, CHANEL, svart läder, svart pytonskinn, 30x22x8 cm, hologrammärkt 21312038, cert, dokumentation på pytonskinnet, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, GIUSEPPE ZANOTTI, Sharon, svart läder, stl 37, klack 14,5 cm, platå 4 cm, skopåse, kartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Regina, Leila Manchari, 100% siden, 90x90 cm, vit bakgrund, floralt mönster, grönt, cerise, gul, originalask.
Kläder Skor
SKOR, BOTTEGA VENETA, rött läder, stl 38, klack 13 cm, flätad platå 3,5 cm, skopåsar, kartong.
VÄSKA, GUCCI, Dionysus Blooms Print shoulder Bag, GG Supreme canvas, rosé mocka, detaljer i vitmetall, 28x17x9 cm, dustbag, originalkartong.
HÄNGE/KEDJA, ALEXANDER McQUEEN, förgylld mässing, mörk bergskristall, kedjans längd 70 cm, smyckespåse, originalask.
Accessoarer Övrigt
PARFYM, LELABO, Gaiac 10, Grasse New York, 50 ml, eau de parfum, gjord i Tokyo 16:e februari 2017, obruten förpackning.
SOLGLASÖGON, CÉLINE, New Audrey, CL 41755 GKYDB 55 22, rosagrå bågar, tonade glas, etui och ytterkartong från Synsam.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma GM, Cuir Monogram Vernis, färg Amarante, mörkt vinröd, 38x29x18 cm, lås samt nyckel, dustbag.
AFTONVÄSKA, EFVA ATTLING, Twosome Clutch, krokodilpräglat lammskin, detaljer i vitmetall, 18x10x5cm, finns endast i 100 exemplar.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Compact Curieuse Wallet, Monogram Empreinte, svart läder, 15x10x1,5cm, 4 st kontokortsfack, mynt, sedel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON,Stephen Sprouse Roses Pochette Accessories, monogram canvas, 21x13x4cm, dustbag.
Konst Fotografi
FOTOGRAFI, BLUE WATER DOTS, Ruvan Wijesoorya, 50x40cm, inramad i museumklassas svart ram med UV-skydd, numrerad 23/25, slutsåld i detta format. Absolutart.com