81 - 100 av 444
1...456...23 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 6 mars 1999

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 HERRARMBANDSUR, Tissot, 18K guld, quartz.

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, med äkta sten ca 0,12ct, vikt 5,5g.

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, med äkta sten ca 0,12ct, vikt 2,5g.

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 SKULPTUR.

43 000 kr

Utrop: 45 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 ELGITARR, Oakland, i etui.

1 450 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, A. Schultzberg, 74*100, utan ram, "vinterlandskap", olja.

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, Sigvard Bernadotte, 165*250.

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, slät, vikt 3,7g.

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, venezia, 45cm, 1 HÄNGE, med äkta sten ca 0,01ct, vikt 3,5g.

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

1 HÄNGE, med äkta stenar ca 0,30ct, 1 RING, 1 HALSKEDJA, venezia, 43cm, 1 HÄNGE, vikt 7,7g.

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, med äkta sten ca 0,19ct.

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Olympus OM 707, med OBJEKTIV, 35-70MM, 1 BLIXT, Vivitar, skada, i väska.

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERA, Olympus AF-10.

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Karl Örbo, akvarell, 62*48.

Pantvaror Övrigt

1 KERAMIKFAT.

Pantvaror Övrigt

1 FRACKUR, Tissot double.

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 URKEDJA, pansar, vikt 38,0g.

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, med berlocker, vikt 18,3g.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR, 3 BERLOCKE vikt 18,0g.

Utrop: 1 450 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, fantasi, vikt 37,3g.

Utrop: 3 000 kr