361 - 380 av 444
1...181920...23 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 6 mars 1999

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, Venezia 50cm, 2 RINGAR Släta, vikt 10,5g.

Utrop: 850 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, 1 HÄNGE, 1 BROSCH, 1 RING, vikt 8,9g.

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, S. Dali, Färg etsning 31x23.

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 ÄKTA STEN, ca1,30ct, nagg. TCR VS, medium slip.

18 600 kr

Utrop: 20 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 EL-GITARR, ESP m svaj.

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 DAMARMBANDSUR, Seiko.

175 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 TENOR SAXOFON, Grassi, Italien i etui.

2 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, X-länk stav, vikt 30,3g.

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, X-länk med stav, vikt 39,7g.

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, X-länk, vikt 22,5g.

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, Bismarck, vikt 12,9g.

Utrop: 1 050 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, 1 RING, 1 HÄNGE AV SILVER. br vikt 13,3g.

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, vikt 9,2g.

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, vikt 7,4g.

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBANDSUR, Universal 18K, br vikt 21,8g.

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 DAMARMBANDSUR, Omega 18K, br vikt 28,9g.

2 300 kr

Utrop: 1 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, Fantasi, vikt 22,7g.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, Bismarck, vikt 11,3g.

750 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, 1 ARMBAND, X-länk med stav, vikt 13,1g.

Utrop: 1 000 kr