1 HALSKEDJA, Venezia 50cm, 2 RINGAR Släta, vikt 10,5g.
Utrop: 850 kr
UTGÅTT
1 HALSKEDJA, 1 HÄNGE, 1 BROSCH, 1 RING, vikt 8,9g.
Utrop: 700 kr
1 TAVLA, S. Dali, Färg etsning 31x23.
Utrop: 1 500 kr
1 ÄKTA STEN, ca1,30ct, nagg. TCR VS, medium slip.
Utrop: 20 000 kr
1 EL-GITARR, ESP m svaj.
1 DAMARMBANDSUR, Seiko.
Utrop: 300 kr
1 TENOR SAXOFON, Grassi, Italien i etui.
Utrop: 3 500 kr
1 ARMBAND, X-länk stav, vikt 30,3g.
Utrop: 2 400 kr
1 HALSKEDJA, X-länk med stav, vikt 39,7g.
Utrop: 3 200 kr
1 ARMBAND, X-länk, vikt 22,5g.
Utrop: 1 800 kr
1 ARMBAND, Bismarck, vikt 12,9g.
Utrop: 1 050 kr
1 HALSKEDJA, 1 RING, 1 HÄNGE AV SILVER. br vikt 13,3g.
Utrop: 1 100 kr
1 RING, vikt 9,2g.
Utrop: 750 kr
1 RING, vikt 7,4g.
Utrop: 600 kr
1 ARMBANDSUR, Universal 18K, br vikt 21,8g.
Utrop: 1 300 kr
1 DAMARMBANDSUR, Omega 18K, br vikt 28,9g.
Utrop: 1 900 kr
1 ARMBAND, Fantasi, vikt 22,7g.
1 ARMBAND, Bismarck, vikt 11,3g.
Utrop: 900 kr
1 RING, 1 ARMBAND, X-länk med stav, vikt 13,1g.
Utrop: 1 000 kr
Lördag 6 mar 1999
Förfallna panter / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm