Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 februari 2017
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Fronteaux et Cocardes, Cathy Latham, 90x90cm, 100% siden, brun, vit, guld.
VÄSKA, BURBERRY, beige, svart, rödrutig canvas, brunt läder, mässingsfärgade detaljer, 30x18x3cm, dustbag,
VÄSKA, MULBERRY, East West bayswater, svart läder, detaljer i gulmetall, 33x15x15cm.
VÄSKA, TOUS, beige och svart canvas, svart läder, detaljer i gulmetall, 28x22x8cm
VÄSKA, TOUS, ShoppingTote, svart och beige canvas, svart läder, detaljer i gulmetall, 35x36x9cm,
VÄSKA, BURBERRYS, vintage, ljusbrun canvas, axelrem i ljusbrunt läder och rutigt tyg, 22x20x10cm, visst slitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Ferronnerie, Cathy Latham, 90x90cm, 100% siden, olivgrön, guld, vit.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, Hobo bag, Maxi, svart flätat läder 53x38x4cm, dustbag, visst slitage.
VÄSKA, CELINE, vintage, svart läder, detaljer i gulmetall, 22x19x6cm, lite fläckigt foder.
VÄSKA, CHANEL, Maxi Jumbo, Double Flap bag, svart quiltat kaviar läder, detaljer i gulmetall, 33x20x9cm, hologram 15345349, dustbag, kartong.
VÄSKA, CHANEL, Mini Flapbag, mörkgrå metallic läder, detaljer i vitmetall, 19,5x10x6cm, cert, hologram 18569396, dustbag, kartong.
COLLIER, CHANEL, vintage, gulmetall, imitationspärlor (lite skador), längd 44cm, originalask (skadad)
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brazil, Laurence Bourthoumiux, 90x90cm, 100% siden, grön, brun, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Capucines, Antoine de Jacquelot, 42x42cm, 1005 siden, originalask.
Kläder Stövlar
STÖVLETTER, CHLOÉ, beige läder, detaljer i silver, resårskaft, stl 36, klack 10cm, skopåse, kartong,