Akustisk gitarr Royal G1 med lackskador i skadat fodral
Utrop: 125 kr
Elgitarr Burnout lackskador i mjukt fodral
Utrop: 250 kr
Taklampa grön plast retro
Utrop: 1 000 kr
Bläckhållare Rosenthal 303E
Utrop: 500 kr
Väska Borse in pelle skinn Made in Italy med axelrem bruksskick
Utrop: 375 kr
Mobiltelefon Iphone 4 IMEI:012747007155197 med laddare lösen:1313
Tekanna C Jörgensen Bodum rostfritt stål med plasthandtag
Parti silver 28,9g ostämplat silver missfärgat
Utrop: 150 kr
Stövletter ett par Vero Cuoio stl 43 bruksskick i påsar
Skärp Louis Vuitton BC3154 M9154 110/44
Utrop: 750 kr
Termos Stelton metall lös del inuti
Utrop: 200 kr
Klarinett Selmer series 9 nr:A1949 i väska
Videokamera Sony NEX-VG900E snr20174 utan laddare
Utrop: 2 400 kr
Objektiv Sony 2.8/70-200 G SSM snr1885054
Utrop: 6 000 kr
iPad 4G Apple 32GB A1430 IMEI:013212004505695 med skadad laddare i kartong
Festina Herrur F16811 kronograf quartz i ask
Kompass Stockholm Herrur quartz/går ej datum med läderarmband
Armband 18K 12g Bismarck 19cm
Utrop: 3 900 kr
Fotlänk 18K 2g Bismarck 25cm
Utrop: 600 kr
Halsband S925 16,9g 71cm
Utrop: 75 kr
Tisdag 25 apr 2017