481 - 500 av 1 332
1...242526...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2017

Klubbad för

Uppläggningsbestick, S830 15,5cm 20,9g

100 kr

Utrop: 100 kr

Uppläggningsbestick, S830 12cm 14,3g

425 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Gretsch, med mic, modell: G-5022CWFE WH, snr: IS14030024, i mjukt fodral

3 400 kr

Utrop: 2 100 kr

Akustisk gitarr Tanglewood, modell TW40 O AN, snr:1112220083, i hårt fodral

Elgitarr, Fender, Robben Ford, snr.F000504, tillverkad i Japan, en stämskruv saknas, lackskador, stötskador, i hårt fodral

Utrop: 9 200 kr

Akustisk gitarr The Loar, modell: LH-200SN, snr: A11091102, i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Elbas, Daion, Performer Bass, repor, i hårt fodral

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Vas, Iittala, Savoy, design Alvar Aalto, klar, höjd: 25cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Fiskespö Savagear MP Predator 9-270cm 40-100g, med rulle Oceania Aernos XT 4000

425 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Abu Garcia, Stealth, STL501/602M, nr.1133403, 5-15gr, skada på handtaget, med rulle, saknar vev

125 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Sport

Väska med diverse fiskedrag, verktyg och knivar

850 kr

Utrop: 400 kr

Taklampa, Rejmyre, artikelnr.25230-25232, med lampskärmar 5st. höjd: 31,5cm

1 000 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Övrigt

Symaskin, Husqvarna, Prisma 980, snr.51223726, med pedal, och skydd, ej någon visning

2 400 kr

Utrop: 800 kr

Halsband Ankar S925 172,8g 55,5cm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring S925 8,6g Ø16½, nagg

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 1 par S925 1,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Läsplatta Huawei, MediaPad 10 Link +, modell:S10231u, IMEI: 863693022059453, repig, med laddare (ej original) med fodral

Armband Pansar S925 12,1g 20,5cm, med platta

Utrop: 200 kr

Hänge S925 1,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 6,5g skadat

25 kr

Utrop: 50 kr