441 - 460 av 1 332
1...222324...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2017

Klubbad för

Askfat, Silver 830, 117,8g

500 kr

Utrop: 600 kr

Centilitermått, S830, 4cl, 50,2g

350 kr

Utrop: 250 kr

Sked, S830, Slottsbarock 12cm 15,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Brosch, S830 med pärla och vita stenar 15,4g

150 kr

Utrop: 75 kr

Sked, S83015cm 25,4g

Utrop: 125 kr

Parti silver, S830 med stenar 7,5g

125 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 10,8g

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, HTC One, snr. HT45MWR01719, bucklig baksida

450 kr

Utrop: 550 kr

Digitalkamera, Nikon D60, snr. 6565664 med objektiv Nikon 18-55mm, batteri urladdat, saknar laddare i väska

Utrop: 850 kr

Elgitarr, Ibanez Gio, mod GAX10, snr. I8121453, saknar täckplatta, utan fodral

700 kr

Utrop: 850 kr

Färglitografi, sign. R. Ljunggren, 38x28cm, numrerad 123/360 i ram med glas

Utrop: 375 kr

Digitalt kamerahus, Canon Eos 7D, med Objektiv Canon 18-200mm, snr. 5702007717, batteri urladdat, ej testad

2 700 kr

Utrop: 4 000 kr

Gitarrförstärkare, Vox AD50VT-XL, snr.001054, med nätkabel och fotomkopplare, skadad plastdetalj. Ej med på visning.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Kanna, med lock, S830 H:18,5cm 303,1g

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Gräddsnipa, S830 H:8cm 102g

600 kr

Utrop: 500 kr

Sockerskål, S830 H:7,5cm 128,6g

700 kr

Utrop: 600 kr

Knivar, 12st S830, blad i rostfritt, L:215mm 823g

Utrop: 2 000 kr

Dessertskedar, 11st S830 14cm 278,8g

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Tårtgafflar, 12st S830 15cm 286,1g

1 900 kr

Utrop: 1 400 kr

Gafflar, 10st S830 38,5cm 408,9g

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr