Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Klubbad för
Suisse, Chronographe, herrur, 18K, manuellt, kronograf, repigt plastglas, skadad urtavla, repig boett, flexlänk
Fickur, en boett 14K, boettnr.553861, graverad innerboett, repor, bucklor, skadad urtavla, brv: 86,8g