Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Orientalisk handknuten persisk matta Tabriz 324x212, fläckar kan förekomma . Ej med på visning.
Orientalisk handknuten persisk matta Nain 290x193 missfärgad smutsig. Ej med på visning.
Elgitarr, ESP, LTD, modellnr.SC-207, snr. L09050846, tillverkad i Kina, 6-strängad, en sträng saknas, repor, stötskador, i skadat mjukt fodral
Halvakustisk gitarr, Epiphone Dot CH, snr.13091502195, tillverkad i Kina, i mjukt fodral
Musikinstrument Träblås
C-Saxofon, CG Conn Elkhart, USA, 1119954, snr.131588, bruksslitage, i hårt fodral, skadat
Prydnadsföremål, Kosta Boda, Olle Brozen, signerad, nr.7342017, Limited Edition 500, höjd: 19cm, repor på baksidan
Kameraobjektiv, Tamron SP DI VC, snr.074055, 70-300mm, F/4-5,6, Ultrasonic Silent Drive, med linsskydd och motljusskydd
Digitalkamera, Nikon, Coolpix L340, snr.40096627, Nikkor 28X ED VR, 4.0-112mm, 1:3.1-5.9,
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 3, modellnr. GT-P5220, snr.R22F20736NN, 16GB, repig baksida, med laddare, ej original
Mobiltelefon, Samsung Galaxy A5 2016, modellnr.SM-A510F, imei:357765070233256, 16GB, med laddare, hörlurar och manualer, i kartong
Guess, damur, nr.I85394L4, stål, quartz, går ej, dag, datum, glasring med stenar, pärlemorurtavla, läderband, original
Tissot, PR 50, herrur, nr.J176/276K, stål, quartz, datum, safirglas, repig boett, skadat läderband, ej original
Longines, fickur, en boett S800, boettnr.3511343, böjd sekundvisare, skadad urtavla, repigt plastglas, repig boett, med klockkedja i metall