Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Kamerahus Nikon D810 Snr: 6040759, med objektiv Nikon AF-S Nikkor 24-85mm 1:35-4.5G Snr: 2099382, med motsolsskydd, tillbehörande kablar i två väskor, saknar laddare
Sony Playstation PS4, modell: CUH-1116A, Snr: 03-27452246-7922566, med en handkontroll och strömkabel
Analog Systemkamera Olympus OM-1 Snr: 958336, med objektiv RMC Tokina 70-150mm 1:3.8 Ø55 Snr: 780019 skadad, saknar filmrulle
Seiko, herrur, modell:7T62-OARO, Snr: 1D0433, kronograf, datum, stållänk, viklås, repigt glas, i behov av batteribyte
Målning, blandteknik, signerad och daterad -90, Sigvard Bernadotte (1907-2002) "Vinterträd" i ram
Michael Kors Brecken, herrur, MK8438, stål, quartz, datum, kronograf, Snr: 251601, med box och extra länkar