Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
iPhone 6, A1586, 16GB, Silver, modell: MG482QN/A snr: F73NQ70RG5MP, IMEI: 356979061455007, med laddare, adapter, box, ej tömd efter tidigare användare, låst till iCloud, bruksslitage
iPhone 6, A1586, 16GB, Gold, modell: NG492ZD/A, snr: FNMRM0N1G5MQ, IMEI: 355408074455342, med laddare och adapter (ej original), mobilskal, manualer, box (ej original), ej tömd efter tidiager användare, små stötmärken, lätt bruksslitage
Samsung Galaxy S4 White Frost, 16GB, modell: GT-19506, snr: RF8F31KH97Y, IMEI: 358672/05/888525/6, med hörlurar, laddare, adapter, box, manualer, ej tömd efter tidigare användare, kraftigt bruksslitage, fungerar ej
Akustisk gitarr Rockon, modell: 2001BK, svart, plektrum, mjukt fodral, bruksslitage, buckla/stötskada på baksidan
Elgitarr Fender Stratocaster, Mexico, snr: MN8116690, lackskador, bruksslitage, mjukt fodral
Elbas Epiphone "Blackbird", the Epiphone Company Nashville Tennessee USA, made in China, snr: 0907125101, svart med emblem, plektrum, manual, extra strängar, hårt fodral (med nyckel)
Elbas Epiphone Gothic, the Epiphone Company Nashville Tennessee USA, made in Indonesia, snr: 1006239111, svart med emblem, bruksslitage (repa i lack), hårt fodral med nyckel