1081 - 1100 av 2 121
1...545556...107 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017

Klubbad för

iPhone 6, A1586, 16GB, Silver, modell: MG482QN/A snr: F73NQ70RG5MP, IMEI: 356979061455007, med laddare, adapter, box, ej tömd efter tidigare användare, låst till iCloud, bruksslitage

1 000 kr

Utrop: 50 kr

iPhone 6, A1586, 16GB, Gold, modell: NG492ZD/A, snr: FNMRM0N1G5MQ, IMEI: 355408074455342, med laddare och adapter (ej original), mobilskal, manualer, box (ej original), ej tömd efter tidiager användare, små stötmärken, lätt bruksslitage

Utrop: 2 500 kr

Samsung Galaxy S4 White Frost, 16GB, modell: GT-19506, snr: RF8F31KH97Y, IMEI: 358672/05/888525/6, med hörlurar, laddare, adapter, box, manualer, ej tömd efter tidigare användare, kraftigt bruksslitage, fungerar ej

225 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr Rockon, modell: 2001BK, svart, plektrum, mjukt fodral, bruksslitage, buckla/stötskada på baksidan

Utrop: 450 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, Mexico, snr: MN8116690, lackskador, bruksslitage, mjukt fodral

3 700 kr

Utrop: 2 500 kr

Elbas Epiphone "Blackbird", the Epiphone Company Nashville Tennessee USA, made in China, snr: 0907125101, svart med emblem, plektrum, manual, extra strängar, hårt fodral (med nyckel)

Utrop: 1 800 kr

Elbas Epiphone Gothic, the Epiphone Company Nashville Tennessee USA, made in Indonesia, snr: 1006239111, svart med emblem, bruksslitage (repa i lack), hårt fodral med nyckel

Utrop: 1 800 kr

Halskedja 21K 10,3g 40,5cm skev

Örhängen skeva 21K 7g

Hänge 21K 3,3g

Parti guld defekt 21K 9,6g

Hänge 21K 1,9g

Örhängen 21K 4,4g

Ring med stenar 21K 3,8g Ø16½

Ring med stenar 21K 4,8g Ø16½

Parti guld defekt 21K 7g

Ring 18K graverad 4,7g Ø19½

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K graverad 4,5g Ø17½

Utrop: 1 400 kr