Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Klubbad för
Dessertskedar 2st S925 brv 34,7g 148mm, utländsk silverstämpel, kraftigt bruksslitage, små bucklor,
Silverskrin med lock S835 288,0g, 1919, H: ca 8,5cm, L: ca 13,5cm, förgylld insida, repig undersida, ärjad
Klockor Emporio Armani
Armbandsur Emporio Armani AR-2434 251203, stål, quartz, datum, kronograf, Ø42mm, ca 21cm, stållänk (sliten, repig), med manualer, box, ytterkartong, repigt glas, slöa tryckknappar, bruksslitage