1041 - 1060 av 2 121
1...525354...107 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017

Klubbad för

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,7g Ø39mm, Astrid Lindgren "Karlsson på taket 1955", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,8g Ø39mm, Astrid Lindgren "Mästerdetektiven Blomkvist 1946", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,8g Ø39mm, Astrid Lindgren "Rasmus på luffen 1956", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,8g Ø39mm, Astrid Lindgren "Pippi Långstrump 1945", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,9g Ø39mm, Astrid Lindgren "Lotta på Bråkmakargatan 1958", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 27,1g Ø39mm, Astrid Lindgren "Vi på Saltkråkan 1964", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,9g Ø39mm, Astrid Lindgren "Nils Karlsson-Pyssling 1949", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,9g Ø39mm, Astrid Lindgren "Ronja Rövardotter 1981", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,8g Ø39mm, Astrid Lindgren "Mio min Mio 1954", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 26,9g Ø39mm, Astrid Lindgren "Kajsa Kavat 1950", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 27,2g Ø39mm, Astrid Lindgren "Madicken1960", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 27,0g Ø39mm, Astrid Lindgren "Barnen i Bullerbyn 1947", i plastetui

100 kr

Utrop: 125 kr

Matskedar 12st S830 brv 620,2g 180mm, modell: Sten Sture

Utrop: 3 400 kr

Kaffeskedar 6st S830 brv 88,1g 113mm, modell: Sten Sture, med etui

Utrop: 500 kr

Matsked S830 58,9g 182mm, bruksslitage

Utrop: 275 kr

Dessertskedar 2st S925 brv 34,7g 148mm, utländsk silverstämpel, kraftigt bruksslitage, små bucklor,

Utrop: 150 kr

Silverbestick 4 delar S830 brv 288,2g, med gravyr, bruksslitage

Utrop: 1 400 kr

Silverskrin med lock S835 288,0g, 1919, H: ca 8,5cm, L: ca 13,5cm, förgylld insida, repig undersida, ärjad

Utrop: 1 400 kr

Klockor Emporio Armani

Armbandsur Emporio Armani AR-2434 251203, stål, quartz, datum, kronograf, Ø42mm, ca 21cm, stållänk (sliten, repig), med manualer, box, ytterkartong, repigt glas, slöa tryckknappar, bruksslitage

500 kr

Utrop: 600 kr

Laptop HP Star Wars edition Darth Vader, nr: 15-AN001NO, 6GB, windows 10, P-ID: 00325-80306-43172-AAOEM, kablage, manualer, mjukt fodral, original kartong, ej tömd efter tidigare användare, lösenord finns, bruksslitage

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr