Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Klubbad för
Klockor Svalan
Armbandsur Svalan, manuell, brv 16,9g, Ø21mm, 14K i boett (ca 3,0g), armlänk Bismarck 18K 19cm (ca 8,0g), bruksslitage slitage, repa i glas, små nagg
Armbandsur Tissot brv 22,6g, 18K i boett (ca 2,0g), armlänk i 14K (ca 15,0g), graverad, går ej, bruksslitage, skev länk