Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Klubbad för
Pärlcollier odlade sötvattenspärlor, doserad, Ø3-7mm, L: 53cm, brv 15,5g, lås S830, kedja 18K, behöver knytas om, synlig slitage
Fickur Andreas Svensson Malmö, 14K, brv 53,4g, Ø48mm, manuell, nr: 252 170950, fodral
Armbandsur Candido, 18K i boett och armlänk, brv 31,6g, quartz, 18,5cm, Ø21mm, graverad baksida, repor i plastglas, går ej