2101 - 2120 av 2 121
1...105106107 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017

Klubbad för

Hänge 18K 2,9g

Utrop: 850 kr

Halsband 18K 2,1g Pansar 46cm

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 19,8g skadat graverat

Utrop: 5 800 kr

Elgitarr Epiphone SG35 repor och stötskador finns srnr 0910201581 mjukt fodral

600 kr

Utrop: 750 kr

Planlaser Topcon RL-H4C sernr MG4542 med tillhörande stativ och nivåstång. Ej med på visning.

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Mugg Arabia Muminmugg Kvällsseglats 8cm hög

800 kr

Utrop: 300 kr

Mugg Arabia Muminmugg 8cm hög

600 kr

Utrop: 300 kr

Mugg Arabia Muminmugg Tove 100 år 8cm hög

350 kr

Utrop: 375 kr

Burk Vår lilla stad Anita Nylund nr 22/1 10,5cm hög med lock

325 kr

Utrop: 300 kr

Saltkar av Anita Nylund Salte Peter 2 sprickor finns 14cm höga

250 kr

Utrop: 300 kr

Socker ströare av Anita Nylund Sockerpullan 14cm hög

1 500 kr

Utrop: 425 kr

Skål Kosta Vicke Lindstrand ca 8,5cm hög

500 kr

Utrop: 500 kr

1 Par Ljusstakar Boda blåa Skador finns ca 15,5cm höga

200 kr

Utrop: 250 kr

Burk Majas Mejeri med lock av Anita Nylund 6cm utan lock

325 kr

Utrop: 300 kr

Bordslampor Flygfors glas ca 30-35cm höga nagg finns på båda saknar eldelar

500 kr

Utrop: 600 kr

Vas Glaserat stengods Carl Harry Stålhane Rörstrand ca28cm hög

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Laptop Asus R510DP-XX047H E6NOCV359827268 bruksrepor eladapter finns

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Blomkruka Fuga 2st blå glas Sven Palmqvist Orrefors 9,5cm höga repiga

300 kr

Utrop: 300 kr

Vaser 2st brunt glas 16cm och 12cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Kolorerad liografi 45x33,5cm au Chateau med glas

300 kr

Utrop: 375 kr