Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Klubbad för
Elgitarr Epiphone SG35 repor och stötskador finns srnr 0910201581 mjukt fodral
Planlaser Topcon RL-H4C sernr MG4542 med tillhörande stativ och nivåstång. Ej med på visning.