121 - 140 av 1 328
1...678...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 april 2017

Klubbad för

Tallrikar 2st Rörstrand Kulinara Ø23cm

Skålar 2st Rörstrand Kulinara i kartong

4 Kaffekoppar med fat Arabia

Mobiltelefon Iphone 6S Plus IMEI:353284073004270 med laddare i kartong

3 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Ljuslyktor 2st Iittala Votive 55mm ljusblå i askar

Pepparkvarn Peugeot Poivre Peppar

Glasfigurin Iittala H7,5cm

Bricka S830 158,8g graverat

Utrop: 750 kr

Skedar 2st stämplat silver 34,4g graverade

Utrop: 150 kr

Eurosedlar 7st silver S925 352g 5-500euro

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Samlarmynt 2st S925 61,1g Juan Carlos 2004, Aten 2004

250 kr

Utrop: 300 kr

Vas silver S925 277,5g missfärgad H16,3cm

Utrop: 1 400 kr

Marmeladsked S800 19,1g 132mm

150 kr

Utrop: 100 kr

Serveringsgaffel kontrollstämplat silver 48,6g Hallbergs Kungsholm 195mm

300 kr

Utrop: 250 kr

Kniv kontrollstämplat silver 28g P4=1845 185mm

Utrop: 125 kr

Serveringssked S830 35,2g 172mm

225 kr

Utrop: 200 kr

Saltskedar 2st S875 6,5g förgyllda 53mm

125 kr

Utrop: 50 kr

Bordsskedar 2st 79,2g Rosenholm 182cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Kopp kontrollstämplat silver 23,7g H4,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 6st kontrollstämplat silver 74,8g Uppsala 110mm

300 kr

Utrop: 375 kr