Tallrikar 2st Rörstrand Kulinara Ø23cm
Skålar 2st Rörstrand Kulinara i kartong
4 Kaffekoppar med fat Arabia
Mobiltelefon Iphone 6S Plus IMEI:353284073004270 med laddare i kartong
Utrop: 2 100 kr
Ljuslyktor 2st Iittala Votive 55mm ljusblå i askar
Pepparkvarn Peugeot Poivre Peppar
Glasfigurin Iittala H7,5cm
Bricka S830 158,8g graverat
Utrop: 750 kr
Skedar 2st stämplat silver 34,4g graverade
Utrop: 150 kr
Eurosedlar 7st silver S925 352g 5-500euro
Utrop: 2 000 kr
Samlarmynt 2st S925 61,1g Juan Carlos 2004, Aten 2004
Utrop: 300 kr
Vas silver S925 277,5g missfärgad H16,3cm
Utrop: 1 400 kr
Marmeladsked S800 19,1g 132mm
Utrop: 100 kr
Serveringsgaffel kontrollstämplat silver 48,6g Hallbergs Kungsholm 195mm
Utrop: 250 kr
Kniv kontrollstämplat silver 28g P4=1845 185mm
Utrop: 125 kr
Serveringssked S830 35,2g 172mm
Utrop: 200 kr
Saltskedar 2st S875 6,5g förgyllda 53mm
Utrop: 50 kr
Bordsskedar 2st 79,2g Rosenholm 182cm
Utrop: 375 kr
Kopp kontrollstämplat silver 23,7g H4,5cm
Kaffeskedar 6st kontrollstämplat silver 74,8g Uppsala 110mm
Tisdag 4 apr 2017