1201 - 1220 av 1 328
1...606162...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 april 2017

Klubbad för

Uppläggningsfat Blå Måsen B&G 40x28cm

350 kr

Utrop: 225 kr

Vas Kosta Boda Open Mind Ulrika Hydman Vallien ca34cm

850 kr

Utrop: 600 kr

Tavla Akvarell sign Hasse Karlsson motiv "Dörr", 39x49cm rammått

250 kr

Utrop: 250 kr

Skedar 4st S830 75,7g 138mm, graverade

Figurin i keramik Göran Andersson Gustavsberg Uppsala-Ekeby H:20cm

Keramiktavla Gustavsberg Lisa Larsson 22,5x22,5cm

Handväska Salvatore Ferragamo P214178, axelband, bruksslitage H:21,5cm B:23,5

Vas Kosta Boda Open Mind Ulrika Hydman Vallien 24,5cm

800 kr

Utrop: 600 kr

Konstglas, Åsa Jungnelius 'Make Up' Kosta Boda H:12,5cm

200 kr

Utrop: 200 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

150 kr

Utrop: 200 kr

200 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas, Åsa Jungnelius 'Make Up' Kosta Boda H: 20cm

350 kr

Utrop: 375 kr

Konstglas, Åsa Jungnelius 'Make Up' Kosta Boda H:20cm, naggad

150 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas, Åsa Jungnelius 'Make Up' Kosta Boda H:12,5cm, oranget lack på korken

150 kr

Utrop: 125 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

200 kr

Utrop: 200 kr

200 kr

Utrop: 200 kr