Avslutad | Pant – Tisdag 4 april 2017
Akustisk gitarr, Yamaha, modellnr. F325, snr.0N0145293, repor i lacken, i mjukt fodral
Elgitarr, Epiphone, Les Paul Standard, snr.DW05103324, tillverkad i Kina, repor, stötskador, i mjukt fodral
Elgitarr, Hamer, Slammerseries, snr.5112907, tillverkad i Korea, ytliga repor, lackskador på halsen, i hårt fodral
Konst Skulpturer
Skulptur, från Glamhome, förgyllt lejon på marmorsockel, delvis bortskavd förgyllning, höjd: 11cm, längd: 16cm, bredd: 9cm
Konst Skulpturer
Vas, Iittala, Alvar Aalto Collection, desert, höjd 25cm, tillverkningsskada vid kanten, i originalkartong
Skulptur, Alf Ekberg (1945- ), stengods, rött äpple på träsockel, höjd inklusive sockel: 13cm, signerad