241 - 260 av 1 845
1...121314...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017

Klubbad för

Pokal S830, höjd. 5cm, vikt. 13,9g

125 kr

Utrop: 75 kr

3 Matgafflar S925 159,3g

Utrop: 850 kr

1 stor Sked 2 Matskedar 1 Kaffesked S830 134,7g

Utrop: 700 kr

1 Kaktång S830, 140mm, 39,4g

Utrop: 200 kr

1 Matkniv i metall

Utrop: 50 kr

Armring S925 öppen med 2 cabochonslipade rutilkvartser,K-I Johansson signerad Cecila 1970 vikt 33,1g

1 800 kr

Utrop: 600 kr

Hänge S925 med cabochonslipad rutilkvarts, K-I Johansson signerad Cecilia 1971, vikt 34,6g

900 kr

Utrop: 600 kr

Manschettknappar, ett par, S925 signerade Bernd Janusch, 1980 vikt 31,8g

Utrop: 750 kr

Halskedja S925 64cm signerad K-I Johansson, Göteborg, 1971 Vikt 114,8g

2 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Mynt Övrigt

Mynt diverse utlänska, vissa silver, vikt. 173g

650 kr

Utrop: 500 kr

Mynt Övrigt

Mynt S900 amerikanska vikt. 80,8g

650 kr

Utrop: 500 kr

Minnesmynt 50Kr S925 kungliga bröllopet vikt. 26,9g

125 kr

Utrop: 150 kr

Skinnplånbok The Bridge med intyg/kvitto

550 kr

Utrop: 375 kr

Läderryggsäck Vagabond med kvitto

450 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja S925 venezia 42cm 2,9g

Utrop: 50 kr

Hängesmycke med rosenkvarts vikt 22,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Handväska Louis Vuitton Favorite M40718, monogram, 22x13cm, dustbag, slitage, kartong

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr

Halskedja S925 40-44cm ärtlänk Styrlin med berlock 10,4g

Utrop: 250 kr

Armband S925 16cm ärtlänk Styrlin med berlock 3,9g

Utrop: 125 kr

Ring S925 Ø16¾ Styrlin med stenar 7,3g

Utrop: 200 kr