201 - 220 av 1 845
1...101112...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017

Klubbad för

Ring 14K 5,7g tvåfärgad med diamanter 1xca0,08ct 3xca0,03ct Ø18½

Ring 14K 5,4g tvåfärgad med safir och diamanter 15xca0,015ct Ø17

Hänge 14K 4,3g vitguld med diamanter 12xca0,01-0,015ct

Örhängen 14K 5,8g vitguld med diamanter 18xca0,01ct

Örhängen 14K 4,1g vitguld med diamanter 2xca0,10ct

Örhängen 14K 3,6g tvåfärgade med diamanter 4xca0,04ct

Örhängen 14K 3,8g tvåfärgade med diamanter 2xca0,03ct 8xca0,005ct

Örhängen 14K 3,4g tvåfärgade med diamanter 4xca0,03ct

Örhängen 14K 4,0g tvåfärgade med diamanter 2xca0,03ct 8xca0,005ct

Örhängen 14K 3,9g tvåfärgade med diamanter 2xca0,05ct

Ring 18K 4,0g vitguld med diamanter 5xca0,06ct

Ring 18K 1,9g vitguld med diamant 1xca0,14ct

Hänge kors 18K 5,8g tvåfärgade med safir och diamanter 12xca0,01ct

Cigarettetui 18K 191,6g

Utrop: 56 000 kr

Certina, 18K, herrur, manuellt, fungerar ej, graverad, länk 18K, skadat plastglas, bruttovikt 61,2g

10 600 kr

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr Custom, Japan, med ljudkabel, hårt väska med trasiga lås.

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

2 Koppar, Rörstrand, Ostindia Floris, H.9cm, Ø.11cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Kamera Olympus Pen E-P1, snr. H46516283, med objektiv Olympus M.Zuriko 17mm 1:2.8 och blixt Olympus FL-14 med laddare och låda samt väska

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Tissot, herrur, refnr.T067417A, snr.11JA1147142, datum, kronograf, stål, stållänk, viktlås, förgylld missfärgad, repor på länk, tidtagning återställer ej korrekt, box

600 kr

Utrop: 750 kr

Skulptur Brains, sign. Bertil Vallien, Kosta Boda, snr. 7520031, blått glas, höjd. 7,5cm, stensockel

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr