Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017
Ring 14K 5,7g tvåfärgad med diamanter 1xca0,08ct 3xca0,03ct Ø18½
Visa varaSmycken Ring
Ring 14K 5,4g tvåfärgad med safir och diamanter 15xca0,015ct Ø17
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen 14K 3,8g tvåfärgade med diamanter 2xca0,03ct 8xca0,005ct
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen 14K 4,0g tvåfärgade med diamanter 2xca0,03ct 8xca0,005ct
Visa varaSmycken Hänge
Hänge kors 18K 5,8g tvåfärgade med safir och diamanter 12xca0,01ct
Visa varaParti Guld
Certina, 18K, herrur, manuellt, fungerar ej, graverad, länk 18K, skadat plastglas, bruttovikt 61,2g
Kamera Olympus Pen E-P1, snr. H46516283, med objektiv Olympus M.Zuriko 17mm 1:2.8 och blixt Olympus FL-14 med laddare och låda samt väska
Tissot, herrur, refnr.T067417A, snr.11JA1147142, datum, kronograf, stål, stållänk, viktlås, förgylld missfärgad, repor på länk, tidtagning återställer ej korrekt, box