1921 - 1940 av 1 943
1...969798 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 mars 2017

Klubbad för

Herrur 18K Tissot skador finns graverad går ej med läderband

2 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K graverade 8,9g

Utrop: 2 700 kr

Ring 14K repor finns Ø20¾ 1,8g

Utrop: 400 kr

Armband silver 925 Pansar 19cm 9,0g

Utrop: 125 kr

Sked silver 830 missförgad 125mm 20,2g

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 6st Gammel Fransk 124mm 134,3g

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver 800 graverade och skador 272,6g

Utrop: 1 400 kr

Armband silver 925 19cm 23g

175 kr

Utrop: 100 kr

Halscollier silver 830 skadad 29,5g

300 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver 830 skador och gravyr finns 91,7g

350 kr

Utrop: 425 kr

Tårtspade silver 925 48,8g

225 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar olika silver 830 graverade 40,3g

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar silver 830 5st 110mm 56,9g

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar silver 830 7st 120mm 113,8g

450 kr

Utrop: 550 kr

Armband Breitling Pilot stål/guld 17cm nr 350D S2101

4 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Herrur Omega Seamaster Automatic, repig går ej läderband slitet

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Pärlcollier silver lås 830 ca102st pärlor ca2-5mm 1 lös pärla bör träs om 50cm

Utrop: 550 kr

Klocka Jaeger-Le Coultre 30mm, Cal609. Sernr 1611346 Boettnr 140.115.5 sjadad urtavla quartz bicolour, safirglas går ej ca 1986 år

Utrop: 2 400 kr

Herrur Tag Heuer WK 111-2 GE0 stål

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Klockor Rado

Herrur Rado Diastar 160.0282.3 repor i glas sernr 03835797

3 200 kr

Utrop: 3 600 kr