Guldmedalj 18K graverad 13,4g
Utrop: 3 900 kr
Örhängen 21K ett par skador finns 15,3g
Utrop: 5 100 kr
Ring 18K med svart sten skador finns 3,0g
Utrop: 850 kr
Örhängen 18K ett par med pärla, skruvmodell 2,3g
Utrop: 700 kr
Armband 18K X-länk 19cm repor finns 39,4g
Utrop: 11 400 kr
1 Par Skjortknappar 14K repiga skador finns 18,0g
Utrop: 4 000 kr
Parti guld 18K skador finns 2,4g
Utrop: 750 kr
Örhängen 18K ett par med sten 0,8g
Utrop: 300 kr
Parti guld ringar 18K skador finns 7,7g
Utrop: 2 200 kr
Halskedjor 2st 18K skador finns 43cm 4,1g
Utrop: 1 200 kr
Halscollier 18K med namn 40,5cn 4,2g
Halskedja 18K Venezia 42,5cm 2,3g
Halskedja 18K Venezia 39cm 1,7g
Hänge 18K hjärta 0,8g
Utrop: 350 kr
Halscollier 18K med hjärta diamanter 11xca0,01ct 42,5cm 9,1g
Utrop: 3 600 kr
Örhängen 18K med sten 0,9g
Utrop: 375 kr
Parti guld 18K skador finns gravyr 15,1g
Utrop: 4 400 kr
Örhängen 18K ett par 4,7g
Utrop: 2 100 kr
Parti guld 18K skrot 0,9g
Utrop: 275 kr
Tisdag 14 mar 2017