Parti guld, 21K 79,9g skadat
Utrop: 27 000 kr
Halskedja 18K 43cm 55,6g X-länk
Utrop: 17 400 kr
Armband 21K 21,6g halvstelt, öppningsbar
Utrop: 7 200 kr
Halskedja S925 44cm 11,6g med hänge
Utrop: 150 kr
Halskedja 18K 43cm 6,2g
Utrop: 2 300 kr
Parti guld 18K 17,2g skadat, graverat
Utrop: 4 000 kr
Parti guld, 18K 10,7g 3st armringar, skadade
Utrop: 3 200 kr
Örhängen 18K 9,2g
Örhängen 18K 3g
Utrop: 1 400 kr
Örhängen 18K Ø45mm 10g
Utrop: 4 400 kr
Ring 18K Ø17½ 14,2g med blåa stenar
Utrop: 5 300 kr
Parti guld 18K 7,7g skadat
Utrop: 2 200 kr
Armring 21K Ø62mm 12,4g
Utrop: 4 200 kr
Hänge 14K 3,9g med sten
Utrop: 900 kr
Manschettknappar S800 9g monogram, slitna
Utrop: 75 kr
Armband S830 17cm 32,4g förgyllt, med stenar och säkerhetskedja
Halskedja 18K 38cm 4,9g Venezia
Utrop: 1 600 kr
Parti guld 18K 3,2g skadat
Armring 18K 8,9g med stenar, skev
Utrop: 2 600 kr
Armband 18K 20cm 55,7g små bucklor
Utrop: 16 600 kr
Tisdag 14 mar 2017