601 - 620 av 1 610
1...303132...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2017

Klubbad för

Parti silver S813-830 520,6g, skadat, graverat

Utrop: 2 300 kr

Teskedar 5st. S830 62,2g 115mm, Olga

250 kr

Utrop: 300 kr

Matskedar 6st. S830 353,7g 202mm, Birgitta, repiga

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Matgafflar 6st. S830 251,9g 180mm, Birgitta, repiga

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsknivar 6st. S830 295,3g 190mm, Birgitta, repiga, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

550 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Scarves

Sjal, Louis Vuitton, modell M71376, Reykjavik Noir, ca.150x150cm, 35% ull 65% cashmire, med inköpskvitto från Hong Kong, i originalpåse

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Skål på fot, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Open Minds, signerad Kosta Boda Artist coll. Ulrica HV 98824, höjd: 21cm

650 kr

Utrop: 700 kr

Väska, Louis Vuitton, Noe, vintage, monogram canvas, 26x34x20cm, sliten, tillverkningsnummer AR1050

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Adventsljusstake, Orsam, Fantasi 97, sjuarmad, elektrisk, längd: 38cm, höjd: 37cm, ej funktionstestad, ojordad kontakt, spricka i ett ljus, en lampa nedtryckt

700 kr

Utrop: 375 kr

Skor ett par, Tod's, storlek 37, repor vid hälarna

500 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Emma, tillverkningsvariationer, höjd: 16cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Malin, höjd: 18cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Pelle, limmat ben, höjd: 20cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Ringo, höjd: 10,5cm, tillverkningsskador

Ljusstake, Skultuna, mässing, höjd: 11cm, i originalkartong

275 kr

Utrop: 300 kr

275 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Räv, ur serien Lillskansen, höjd: 4cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Fickknivar 3st. en graverad, en med pärlemor, skadade

125 kr

Utrop: 50 kr

Fickkniv, med gaffel, syl, korkskruv, kapsylöppnare, kniv, konservöppnare, rost, skador

100 kr

Utrop: 50 kr

Fingerborg S925 5,1g, med emalj, stämplad Germany

225 kr

Utrop: 100 kr