Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2017
Bordsknivar 6st. S830 295,3g 190mm, Birgitta, repiga, blad i rostfritt stål, fyllda skaft
Accessoarer Scarves
Sjal, Louis Vuitton, modell M71376, Reykjavik Noir, ca.150x150cm, 35% ull 65% cashmire, med inköpskvitto från Hong Kong, i originalpåse
Skål på fot, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Open Minds, signerad Kosta Boda Artist coll. Ulrica HV 98824, höjd: 21cm
Väska, Louis Vuitton, Noe, vintage, monogram canvas, 26x34x20cm, sliten, tillverkningsnummer AR1050
Adventsljusstake, Orsam, Fantasi 97, sjuarmad, elektrisk, längd: 38cm, höjd: 37cm, ej funktionstestad, ojordad kontakt, spricka i ett ljus, en lampa nedtryckt
Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Emma, tillverkningsvariationer, höjd: 16cm
Visa varaKeramik Övrigt
Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Pelle, limmat ben, höjd: 20cm
Visa varaKeramik Övrigt
Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Ringo, höjd: 10,5cm, tillverkningsskador
Visa varaÖvrigt Övrigt
Fickkniv, med gaffel, syl, korkskruv, kapsylöppnare, kniv, konservöppnare, rost, skador