561 - 580 av 1 610
1...282930...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2017

Klubbad för

Halsband 18K 2,1g 50cm

Utrop: 600 kr

Ring 18K 3,8g med stenar/stenar saknas skev

Utrop: 1 100 kr

Halsband 18K 56,3g Pansar 53,5cm

Utrop: 17 800 kr

Halsband 18K 3,9g Venezia 38,5cm

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 2,1g Kors med sten

Utrop: 900 kr

Hänge 18K 0,5g Krona

200 kr

Utrop: 225 kr

Elgitarr, ESP, E-II, ST-1, snr.ES1427508, tillverkad i Japan, i hårt fodral

Utrop: 9 800 kr

Kaffekoppar med fat 12st. Royal Albert, Aristocrat, benporslin, höjd: 6,5cm, Ø12,5cm, ett fat med färgfläck

Utrop: 300 kr

Figuriner 1 par, Beswick England, nr. 1378-5, höjd: 20cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Kanna, Rörstrand, Carl Harry Stålhane, signerad R CHS SYS, höjd: 20,5cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Kanna, Rörstrand, Gunnar Nylund, signerad R GN AXQ, höjd: 27cm, repor i glasyren

325 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, Gustavsberg, Stig Lindberg, parian-3, höjd: 30cm

Utrop: 2 200 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Dora, höjd: 27cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Beata, längd: 19cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Tiger, ur serien Afrika, längd: 27cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, ur serien Världens barn, höjd: 14cm

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, ur serien "All världens barn", höjd: 10cm

Fat, Gustavsberg, Josef Ekberg, 40x48cm

Utrop: 700 kr

Fotografi av Jules Girardets målning "Kungen av Roms första ridtur", 19,5x29,5cm, skador i kanterna

Utrop: 125 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Nils Hanson, Scott, daterad 1931, smärre skador, höjd: 21cm

200 kr

Utrop: 250 kr