Avslutad | Pant – Tisdag 28 februari 2017
Akustisk gitarr Yamaha, modell: F-310, snr: 11129109, repor, lack-och stötskador, i mjukt fodral
Handkolorerat tryck, Karin Ward (1940- ), "Höstpromenad i Slottsparken", signerad, daterad 12/9 1997, 40x40cm, i ram
Akustisk gitarr med mic Tanglewood, modell: Evolution TSF CE WH, snr: KH140957076, i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Keyboard M-Audio Keystation 49es, USB-midi, snr: BWDRG31702402, med USB-kabel
Fritid Sport
Fiskespö, Berkley Phazer, 1242092- 7'0'', 12/27, gr- M, i två delar, skadad topp, med rulle Abu Garcia Cardinal, nr.102i, färgbortfall
Musikinstrument Elektroniska
Keyboard Yamaha, modell: PSR-E423, snr: EBRP05920, utan adpater och sladdar, i originalkartong
Multifunktionsskrivare, Epson XP-412, modellnr. C462K, snr.S5EP033097, repigt lock, med strömsladd. Ej med på visning.
Portabel DVD-brännare, Samsung SE-208GB/RSBD, snr.S16B6YMF801A65, med installationsskiva, sladd saknas, i originalkartong
Högtalare, Harman/Kardon Onyx Studio, snr.FC0008-0005193, med manualer och sladdar, i originalkartong. Ej med på visning.
Spelkonsoll, Sony Playstation 4, modellnr. CUH-1116A, snr.02-27452252-2793995, repig, med en handkontroll, skada vid knappen L2, Hdmi-sladd, strömkabel, laddare till kontrollen