181 - 200 av 1 668
1...91011...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 februari 2017

Klubbad för

Halsband design Georg Jensen-svart snöre med 2 silver/1gulddetalj 18K Bruttovikt 23,1g Nr:255

Utrop: 4 200 kr

Ring Ø17 18K 13,8g med grön Turmelin design Georg Jensen

Utrop: 6 600 kr

Örhängen, ett par 3,0g 18K

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen, ett par 4,4g 18K

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Breitling, herrur roseguld på stål 34mm manuell plexiglas senare brunt läderband boettnr 1354

4 300 kr

Utrop: 2 400 kr

6 Minnesmynt, 925/1000 16g/st i etui "100kr minnesmynt 1984" "Stockholm - Förtroende – Säkerhet – Nedrustning

500 kr

Utrop: 550 kr

500 kr

Utrop: 550 kr

5 Minnesmynt 925/100 16g/st i etui "100kr minnesmynt 1983"Sveriges riksdag – Helgeandsholmen"

450 kr

Utrop: 425 kr

Vas Royal Copenhagen porslin höjd 22cm blå/vit glasyr dekor kvist med fruktblommor

150 kr

Utrop: 125 kr

BÄGARE silver floral dekor (bucklor) ostämplad Höjd 8,5cm Vikt 84g

Utrop: 375 kr

4 Muggar, porslin "Mon Amie" dekor Marianne Westman Rörstrand (mönster formgivet 1950-tal). Höjd 10cm. Nytillverkade, nyskick

600 kr

Utrop: 300 kr

2 Skålar, "Mon Amie" porslin dekor Marianne Westman Rörstrand Ø12,5cm (mönster formgivet 1950-tal) nytillverkade, nyskick

300 kr

Utrop: 100 kr

3 Risskålar med fat, blåvitt porslin delvis målad dekor höjd inkl fat ca7,5cm , 3+1 Sked porslin blåvitt varav två med delvis målad dekor, ett mindre fat, enstaka nagg och sprickor 2000-tal

100 kr

Utrop: 50 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, herrur refnr:16233 snr:T797514 guld/stål guldfärgad urtavla index romerska siffror 36mm med Oysterlänk guld/stål viklås stål med cert -98

Utrop: 38 500 kr

Breitling Evolution, herrur refnr:A13356 snr:2163957 stål automatic safirglas chronograph stållänk cert-07 med box i låda

22 000 kr

Utrop: 26 500 kr

Silverfat, 354,9g Ø220mm S800

Utrop: 1 800 kr

5 Moccaskedar,1 udda 63,8g Silver 830

250 kr

Utrop: 300 kr

Bordsknivar, 6st modell Olga Silver 830 Br.vikt 461,3g

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsgafflar, 6st modell Olga Silver 830 220,8g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsskedar, 6st modell Olga Silver 830 282,6g

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr