1641 - 1660 av 1 772
1...828384...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2017

Klubbad för

Halskedja silver 925 Pansar trasig saknar lås 50cm 49,7g

Utrop: 275 kr

Armband silver 925 repor 18cm 26,3g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 925 skador finns 98,9g

Utrop: 550 kr

Örhänge 18K 1st med sten 0,6g

Utrop: 200 kr

Parti guld 18K skador finns 7,1g

Utrop: 2 100 kr

Hänge 18K Fiskarna 1,4g

Utrop: 600 kr

Parti silver 830 skador finns 65,6g

275 kr

Utrop: 300 kr

Hänge silver 925 med sten 1,6g

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge silver 925 med sten 3,0g

150 kr

Utrop: 75 kr

Hänge silver 925 med sten 5,2g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring silver 925 med stenar Ø18¼ 2,4g

Utrop: 75 kr

Hänge silver 925 med sten 2,1g

125 kr

Utrop: 50 kr

Ríng silver 925 med stenar Ø17,5 4,1g

Utrop: 100 kr

Parti silver 925 skador finns 19,8g

225 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Tärnan

Damur Tärnan 14K repor går ej slitet armband

375 kr

Utrop: 250 kr

Momorsur 14K boettnr 248427

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Fickur Siduna silver 800 skador finns repor i glas

250 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver 830 Bestik graverade repiga 313,1g

Utrop: 1 600 kr

Tesil silver 830 träskaft brv 36,8g

275 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver 830 muggar graverade 163,8g

Utrop: 800 kr