Halskedja silver 925 Pansar trasig saknar lås 50cm 49,7g
Utrop: 275 kr
Armband silver 925 repor 18cm 26,3g
Utrop: 50 kr
Parti silver 925 skador finns 98,9g
Utrop: 550 kr
Örhänge 18K 1st med sten 0,6g
Utrop: 200 kr
Parti guld 18K skador finns 7,1g
Utrop: 2 100 kr
Hänge 18K Fiskarna 1,4g
Utrop: 600 kr
Parti silver 830 skador finns 65,6g
Utrop: 300 kr
Hänge silver 925 med sten 1,6g
Hänge silver 925 med sten 3,0g
Utrop: 75 kr
Hänge silver 925 med sten 5,2g
Utrop: 125 kr
Ring silver 925 med stenar Ø18¼ 2,4g
Hänge silver 925 med sten 2,1g
Ríng silver 925 med stenar Ø17,5 4,1g
Utrop: 100 kr
Parti silver 925 skador finns 19,8g
Damur Tärnan 14K repor går ej slitet armband
Utrop: 250 kr
Momorsur 14K boettnr 248427
Utrop: 500 kr
Fickur Siduna silver 800 skador finns repor i glas
Parti silver 830 Bestik graverade repiga 313,1g
Utrop: 1 600 kr
Tesil silver 830 träskaft brv 36,8g
Parti silver 830 muggar graverade 163,8g
Utrop: 800 kr
Tisdag 14 feb 2017