Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2017
Klubbad för
Kenneth Cole, Transparency, nr.3010008180, damur, stål, quartz, glasring med stenar, originallänk, viklås
Champion Outlander, nr. C1097, herrur, stål, quartz, kronograf, datum, repig boett, originallänk, viklås, i ask
Klockor Eterna
Eterna, herrur, nr.427268, 18K, quartz, datum, mineralglas, graverad boett, läderband, med manualer, i box
Örhängen 1 par 18K 1,7g, med diamanter 1xca.0,40ct 1xca.0,42ct, VVS, Top Wesselton, med certifikat från GIA
Klockor Blancpain
Blancpain Villeret, herrur, refnr.1195-1318-58, snr.301, stål/guld, automatisk, datum, safirglas, nagg på boett, slitet originalband i läder, manualer, garantibevis stämplat 3 december 1992, i box