1441 - 1460 av 1 502
1...727374...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2017

Klubbad för

Bordsgafflar 6st 178mm, Bordsknivar 6st 209mm, Bordsskedar 6st 178mm modell Olga S830 Brv 912,6g

3 200 kr

Utrop: 3 400 kr

Bordsgafflar 12st 178mm, Bordsknivar 12st 209mm, Bordsskedar 12st 178mm modell Olga S830 Brv 2014,5g, med gravyr

Utrop: 7 500 kr

Parti silver, defekt, fyllda i foten, Brv 268,7g

Utrop: 900 kr

Pickelsgaffel 1st modell Olga 123mm 10,6g

425 kr

Utrop: 75 kr

Record, damur, manuell, ej guld, armband X-länk 18K 18cm ca 9,0g, Brv 18,6g

Utrop: 2 600 kr

Bägare Wiwen Nilsson, hexagonal form, bruksslitage, S925 106,5g H5,5cm Ø6,9cm År 1955

2 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Fat/Skål på fot Silver 589,3g Ø26cm H:6,8cm

2 600 kr

Utrop: 2 800 kr

Punschkoppar 2st Silver, förgylld insida, graverade 66,5g

Utrop: 300 kr

Pokal graverad, S830 44,6g

Utrop: 225 kr

Tårtspade Rosenholm S830 51,6g 210mm

500 kr

Utrop: 250 kr

Tårtspade S830 54,0g 234mm

225 kr

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 12st Rosenholm S830 151,9g 108mm

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 12st Rosenholm S830 199,1g 120mm

Utrop: 1 000 kr

Bakelsegafflar 12st Rosenholm S830 229,6g 140mm

1 900 kr

Utrop: 1 100 kr

Bestick kniv 205mm, gaffel 180mm och sked 181mm Chippendale S830 141,8g

425 kr

Utrop: 450 kr

Kaffesked 12st Chippendale S830 157,8g 120mm

600 kr

Utrop: 750 kr

Myntliknande föremål S830 24,1g 20Euro 1996 Austria 1000 Jahre Ostarricht

Myntliknande föremål S830 11,4g Konge Riket Norge 5 Kroner 1928 1978

Myntliknande föremål S830 28,2g Kingdom of Bhutan 1995 Nation United For Peace 1945-1995 300 Ngultrum

Myntliknande föremål S830 33,7g