1301 - 1320 av 1 502
1...656667...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2017

Klubbad för

Ring med diamanter 2xca0,04ct och 13xca0,01-0,03ct (1 diamant saknas), skev 14K 6,0g Ø18

Utrop: 1 600 kr

Creoler ett par med vitguldsdetaljer med stenar, defekta/buckliga 14K 6,1g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Klackring defekt 18K 5,8g

Utrop: 1 700 kr

Ring med pärla och stenar 14K 5,1g Ø16¾

Utrop: 1 100 kr

Örhängen ett par med stenar vitguld 18K 2,7g

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband Ankar 18K 12,0g 24cm

Utrop: 3 400 kr

Halskedja defekt 18K 1,6g

Utrop: 450 kr

Hänge 14K (stämplat 18K) 1,2g

Utrop: 250 kr

Ring vitguld med blå sten och små diamanter (några diamanter saknas) 18K 5,7g

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Armring öppningsbar med små repor 18K 8,3g Ø6,3cm

Utrop: 2 300 kr

Armband 18K 19,5cm 31,9g

Utrop: 9 000 kr

Parti guld graverat/defekt innehåller små diamanter 18K 12,1g

Utrop: 3 400 kr

Armband X-länk 18K 17,9g 20cm

Utrop: 5 000 kr

Ringar 2st graverade 20K 8,4g

Utrop: 2 700 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 27,6g 55,5cm

Utrop: 8 400 kr

Halssmycke med stenar, stenar saknas 21K 2,8g

Utrop: 900 kr

Halskedja X-länk med stav 18K 28,1g 36,5cm

Utrop: 8 600 kr

Armband Pansar med säkerhetskedja, graverat lås 18K 13,6g

Utrop: 3 900 kr

Armband ihåligt och buckligt/defekt 14K 5,8g

Utrop: 1 200 kr

Ring vitguld med blå sten och små diamanter 18K 3,0g Ø16¾