Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2017
Digitalkamera, Sony SLT-A58, snr.4782915, med objektiv Sony Sam II 18-55mm, snr.2383197, saknar laddare, med manualer, i originalkartong
Visa varaKlockor Citizen
Citizen, Eco Drive, Promaster, snr.541020285, herrur, quartz, stål, safirglas, originallänk, i box
Visa varaKonst Måleri
Olja på pannå, signerad Richard Edhelberg (1875-1962), daterad 1924, "Vi står i solen", 47-37cm, i ram
Grafiskt blad, Tommy Östmar (1934-2007), Skattsökarna, numrerad 30/60, daterad 1973, 50x63cm, i ram, skada på baksidan
Akvarell, Evy Låås (1923-1999), fruktfat, signerad, daterad 1986, 37x45cm, i ram
Visa varaKonst Övrigt
Grafiskt blad, Evy Låås (1923-1999), skator i träd, signerad, P.T. 31x46,5cm, i ram
Visa varaKonst Övrigt
Grafiskt blad, Theo Tobiasse (1927-2012), 'Le gout d'une fruit rare savoure jadis', numrerad 164/250, 50x70cm, i ram