621 - 640 av 1 502
1...313233...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2017

Klubbad för

Ring S925 9,8g Ø15

Utrop: 225 kr

Halsband Ormlänk S830 83,5g 47cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Digitalkamera, Sony SLT-A58, snr.4782915, med objektiv Sony Sam II 18-55mm, snr.2383197, saknar laddare, med manualer, i originalkartong

Objektiv, Sony DT 50mm, F18 SAM, snr.2002059, i kartong

Objektiv, Tamron AF 70-300mm, snr.659385, i kartong

Klockor Citizen

Citizen, Eco Drive, Promaster, snr.541020285, herrur, quartz, stål, safirglas, originallänk, i box

Olja på pannå, signerad Richard Edhelberg (1875-1962), daterad 1924, "Vi står i solen", 47-37cm, i ram

Utrop: 1 200 kr

Grafiskt blad, Ulf Gripenholm (1943- ), numrerad 34/150, 58x20cm, i ram

Utrop: 600 kr

Grafiskt blad, Leopold Fare (1926-1996), numrerad 102/275, 50x63cm, i ram

Utrop: 500 kr

Grafiskt blad, Tommy Östmar (1934-2007), Skattsökarna, numrerad 30/60, daterad 1973, 50x63cm, i ram, skada på baksidan

Utrop: 1 100 kr

Akvarell, Evy Låås (1923-1999), fruktfat, signerad, daterad 1986, 37x45cm, i ram

Grafiskt blad, Evy Låås (1923-1999), skator i träd, signerad, P.T. 31x46,5cm, i ram

Grafiskt blad, Theo Tobiasse (1927-2012), 'Le gout d'une fruit rare savoure jadis', numrerad 164/250, 50x70cm, i ram

Ring 18K 2,2g Ø17¾, vitguld, graverad, med diamanter 1xca.0,2ct 6xca.0,01ct

Utrop: 700 kr

Ring 18K 2,4g Ø17¾, vitguld, med diamanter 40xca.0,005ct

Utrop: 1 100 kr

Halsband Pansar 18K 4,9g 43cm

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 0,5g

Utrop: 225 kr

Ring 14K 4,2g Ø16¾

Utrop: 900 kr

Ring 14K 4,0g Ø17, med sten

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 2,5g defekt

Utrop: 750 kr