Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2017
Klubbad för
Olja på duk, Stellan Mörner (1896-1979) motiv: surrealistiskt, mått ca: 37x45cm guldram med skador. Visas och hämtas på Sefina St Eriksgatan 20
Olja på duk, Anton Genberg (1862-1939) motiv: Landskap vårvinter mått ca 59x72cm, signerad A Genberg 1924, guldram med skador. Visas och hämtas på Sefina St Eriksgatan 20
Olja på duk, Carl Brandt (1871-1930) motiv: Landskap mått ca: 58x80cm, guldram med skador. Visas och hämtas på Sefina St Eriksgatan 20
Skål, Orrefors, Sofiero, oval, design: Gunnar Cyren, höjd: 11cm, längd: 24cm, bredd: 18cm