1741 - 1756 av 1 756
1...868788 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 januari 2017

Klubbad för

Ring tretonad 18K Ø17 5g

Utrop: 2 100 kr

Örhängen ett par tvåtonade 18K 5,2g

Utrop: 2 300 kr

Halscollier tvåtonad 18K ca 40cm 33,3g

Utrop: 10 200 kr

Halsband tretonad flätad 18K 44cm 7,6g

Utrop: 2 400 kr

Armband tvåtonat 18K ca 19,5cm 18,4g

Utrop: 5 600 kr

Armband tretonad flätad 18K 18,5cm 3,8g

Utrop: 1 200 kr

Armband Pansar småbucklig 18K 20cm 15,5g

Utrop: 4 400 kr

Armring tvåtonad 18K Ø 6,5cm 12,6g

Utrop: 3 800 kr

Hänge tvåtonad med stenar 18K 5,4g

Utrop: 2 300 kr

Hänge medaljong 18K skadad 4,9g

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 5,4g

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synthesizer Bontempi pm 747 med strömadapter något missfärgade tangenter sam de flesta är numrerade med klisterlappar

250 kr

Utrop: 350 kr

Elektronik Musik

Bt Högtalare Harman Kardon Onyx Studio med strömkabel snr fc0008+0067143 bruksslitage. Ej på visning

650 kr

Utrop: 600 kr

Elektronik Musik

BT högtalare Ultimate Ears UE Roll med usb Kabel snr 1536lzoaapz8. Ej på visning

375 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik TV-apparater

TV LG 32tum model:32LN540U med fjärrkontroll saknar fot, Snr: 310MATWBS737. Ej på visning.

550 kr

Utrop: 250 kr

Spelkonsol Sony Playstation 4, modell: CUH-1216A 500GB med en handkontroll, strömkabel, laddningskabel och HDMI kabel. Snr: 02274522941452345

900 kr

Utrop: 1 100 kr