Avslutad | Pant – Tisdag 31 januari 2017
Klubbad för
Musikinstrument Elektroniska
Synthesizer Bontempi pm 747 med strömadapter något missfärgade tangenter sam de flesta är numrerade med klisterlappar
Elektronik Musik
Bt Högtalare Harman Kardon Onyx Studio med strömkabel snr fc0008+0067143 bruksslitage. Ej på visning
Elektronik TV-apparater
TV LG 32tum model:32LN540U med fjärrkontroll saknar fot, Snr: 310MATWBS737. Ej på visning.