Avslutad | Aficionado – Lördag 18 mars 2017
Mynt Svenska mynt
MYNT, silver, 2 Mark, 1691, 1691, Karl XI, kvalité ca 1/1+, lite repor, kantskador, diameter 30 mm, vikt 9,9 g.
Mynt Svenska mynt
NÖDMYNT, koppar, 1 Daler SM, 1718, Karl XII, Phoebus, kvalité ca 01, diameter 24 mm, vikt 4,3 g.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, TOMMY HILFIGER, mörkblått saffiano läder vitmetall detaljer, 20x13x2cm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, svart läder, 6st kontokortsfack, plats för ID-kort, sedel, 8x10x2cm, ask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, svart läder, 3st kontokortsfack, plats för ID-kort, sedel, originalask.
Accessoarer Pennor
PENNA, CROSS. Signature, mörkröd lack, "rolling ball selectip" etui, ytterkartong
Mynt Svenska mynt
6 MYNT, 21,6K guld, 2 st 20 Kr 1889-1899, 2 st 10 Kr 1901, 2 st 5 Kr 1901-1920, kvalité ca 1+ - 01, total vikt 31,3 g.