Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 januari 2017
Mynt Svenska mynt
MYNT, koppar, 1 Öre SM, 1733, Fredrik, kvalité ca 1+, diameter 30 mm, vikt 14,3 g.
Mynt Svenska mynt
PLÅTMYNT, koppar, 1 Daler S.M., 1716, Karl XII, kvalité ca 1+, motstämplad Götalands vapen, ca 14×12,5 cm, vikt endast 726,3 g.
Kläder Jackor
JACKA, ARMANI JEANS, beige jacka med väst som går att sätta in i jackan som ett foder, stl 52.
Kläder Kavajer
KAVAJ, D&G, 70% bomull, 28% polyamide, 2% elastan, stl 50, svart och vitrandig med dubbelknäppning.
PORTFÖLJ, THE BRIDGE, svart läder, mässing färgade detaljer, 2 fack 40x30x10cm, nyckel
PORTFÖLJ, MONTBLANC, mörkbrunt präglat läder, detaljer i vitmetall, 39x31x8cm, uttagbar inredning i nylon, avtagbar axelrem.
PORTFÖLJ, PALMGRENS, Stockholm, brunt läder, gulmetall detaljer, inre med flera fack, 45x33x12, visst slitage,
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Basch & Lomb, vintage, melerade skalmar, svarta glas, etui.