Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 januari 2017
Accessoarer Pennor
PENNA, CROSS. Signature, mörkröd lack, "rolling ball selectip" etui, ytterkartong
Accessoarer Plånböcker
KORTHÅLLARE, MULBERRY, vintage, svart späglat läder, kongo, 11x7x1,5cm, nyckelring.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Bandouliere, monogram canvas, 50x22x28cm, axelrem, lås samt nyckel
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, mörkbrunt präglat läder, monogram canvas, längd 90cm, bredd 4cm, dustbag, visst slitage och repor på spänne.
Memorabilia Bilmodeller
BILMODELLER, Ferrari F50, 1995, Shell-modell, gul, skala 1:18, L 25 cm, B 11 cm
Memorabilia Bilmodeller
BILMODELLER, Ferrari, 8 st Shell-modeller, skala 1:38, Dino, F40, 250GTO, 456GT, F50, 288GTO, 512TR, 348TS, L 11 cm, B 5 cm
Memorabilia Böcker
BÖCKER, F1 - unseen archives och F1 year book 2002-2003, plus div Ferrari-tidningar, engelsk text
Memorabilia Böcker
BÖCKER, Ferrari The road cars 1987 Antoine Prunet 484 sidor, nyupplaga, engelska, format 22 x 26 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, BMW 1800 TI och 2000, svenska, 1965 respektive 1966, supplement BMW 1800 1965 på svenska och italienska, format 15 x 21 cm
Memorabilia Broschyrer
BROSCHYRER, BMW 1600 och 1500/1600/1800, 2 st instruktionsböcker, 1967, ca 70 sidor vardera, svenska, format 15 x 21 cm
PORTFÖLJ, vintage. Svart kalvskinn. Två handtag med dragkedja. Spänne i gulmetall. Nycklar saknas. Ca. 40x30x7 cm.