Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 januari 2017
Accessoarer Agendor
AGENDA, LOUIS VUITTON, Small ring agenda cover, svart läder, 14x10x1,5cm, 3 kontokortsfack, lite repor.
Accessoarer Övrigt
IPHONE FODRAL, GUCCI, svart guccissima läder, 8x12 cm, Iphone 4/4s, visst slitage, originalask.
HÄNGE/KEDJA, GUCCI, sterling silver, längd 50cm, vikt 12,4g, smyckespåse, etui.
SOLGLASÖGON, SERENGETI, 6281R, drivers, mässingsfärgade bågar, brun röda glas, etui
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, RB 3025, bågar i gulmetall, gula glas, putsduk, etui
Kläder Jackor
JACKA, DSQUARED, duffel med knappar i horn, 75% grå ull, pälskrage stl 48, dragkedjan är defekt,
Medaljer Ordenstecken
KOMMENDÖRSTECKEN, förgyllt silver, Vita Rosens Orden, emalj, Finland, bredd 50 cm, vikt med hela bandet 67,4 g, originaletui.