Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 2 februari 2017
Klocktillbehör Omega
LÄNKBIT, till Omega Seamaster herrur, stål, bredd 20 mm, inlusive stift och hylsa.
Klocktillbehör Omega
LÄNKBIT, till Omega Speedmaster/Seamaster herrur, titan, bredd 18 mm, inklusive skruvar och stift.
Klocktillbehör Omega
LÄNKBITAR, 2 st, till Omega Seamaster/Speedmaster herrur, stål, bredd 18 mm, inklusive stift och hylsa.
Klocktillbehör Omega
LÄNKBITAR, 3 st. till Omega herrur, stål, bredd 18 mm, inklusive stift och hylsor.
Klocktillbehör Omega
LÄNKBIT, till Omega Constellation damur, stål/guld (helstav), bredd 14 mm (stift/rör saknas).
Klocktillbehör Corum
LÄNKBITAR, 2 st. till Corum Admirals Cup herrur, blåeloxerad/guld, bredd 17 mm, inklusive stift och hylsor.
Klocktillbehör Rolex
ROLEX TOTAL, skriven av Giorgia & Guido Mondani, 279 sidor, engelska / italienska / franska / tyska / spanska, tryckt 2012, blekt omslag.
Klocktillbehör Tudor
TUDOR ANTHOLOGY, skriven av Alberto Isnardi, 342 sidor, engelska/italienska, tryckt 2013, signerad, Limiterad och numrerad (Nr. 105/1000).
Klockor Swatch
SWATCH, Jul Special, Chandelier, Ref nr. GZ 125, designad av Matteo Thun, herrur, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, glasställ, ca 1992, träbox.
Klockor Swatch
SWATCH, The Beep, personsökare, herrur, 44 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat läderband, bruksanvisning, ca 1993, kartong.
Klocktillbehör Tag Heuer
VIKLÅS, till Tag Heuer Carrera (CV2014), stål, gummiband, bredd 20 mm, Ref nr. FC5014/F.F3.
CERTINA, Argonaut 280, Cal 25-651, Boett nr. 913.3458.41, herrur, 36 mm, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, läderband, ca 1975.
Klocktillbehör Cartier
LÄDERBAND, till Cartier armbandsur, brunt, kalv, bredd 16,5/16 mm, passar till viklås.
LOYAL, herrur, 33,5 mm, Boett nr. 6300 50, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, skadad urtavla, läderband, ca 1970.