Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017
Klubbad för
Magnific, damur, 18K, manuellt, skadad urtavla, defekt, skada armband 18K , brv: 26,8g
Fickur, tre boetter 18K, boettnr.67124, graverat, repor, bucklor, skadad urtavla, liten sekundvisare, brv: 92,1
Armring 18K 12,1g, öppningbas, vitguld, med diamanter 3xca.0,10ct 1xca.0,07ct 1xca.0,06ct 1xca.0,05ct 9xca.0,04ct, en diamant saknas