241 - 260 av 1 648
1...121314...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017

Klubbad för

Väggprydnader 2st, trä, en skadad, en saknar upphängning

75 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner 2st, trä, höjd 16, 25cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner 3st, trä, höjd 19,5, 24,5, 31cm, en skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner 3st, 2st i trä, höjd 20, 25,8, 30,5cm, skador

325 kr

Utrop: 50 kr

Assietter 5st, Gefle, Pergola, Ø19cm, små nagg

25 kr

Utrop: 50 kr

Djupa tallrikar 5st, Gefle, Pergola, Ø19cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Prydnadsföremål 3st, höjd 17, 11,5, 9,5cm, små skador

25 kr

Utrop: 50 kr

Projektor, Benq, W1200, snr.PVF9B00748001, med strömsladd och av-sladdar

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

HP Elite X2, 1012 G1, snr.5CG609221Z, ny i kartong med tillbehör och kvitto

Utrop: 10 600 kr

Handväska, Victoria Secret, nr.11055988, 28x18cm

550 kr

Utrop: 375 kr

Plånbok, Victoria Secret, nr.11055983, sliten, fläckar i foder

225 kr

Utrop: 125 kr

Flaska, Kosta Boda, Bertil Vallien, signerad Boda B Vallien Atelje 282, höjd 13,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Badrumsset, Floris, London, höjd 12,5cm, 13,5cm, nagg på fot

Utrop: 250 kr

Elektronik Musik

Bluetooth hötalare, JBL, Charge2+, snr.GG0183-JF0085841, med tillbehör och kvitto i kartong, ej på visning

550 kr

Utrop: 700 kr

Filmduk, 240x136cm

350 kr

Utrop: 500 kr

Digitalkamera Nikon D3000 snr6295320 med Nikonobjektiv 18-55mm 1:3.5-5.6 snr.4394138 och laddare i väska

Utrop: 4 400 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, höjd 34cm, små nagg

Utrop: 1 000 kr

Bärbardator Toshiba CB30-B-104 snr6F087176C med laddare skadad,sliten inristat nummer LÅST

650 kr

Utrop: 50 kr

Pärmar 3st med frimärken

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Digitalkamera Canon EOS700D snr153032003797 defekt lucka med objektiv Tamron 18-270mm F/3.5-6.3 Di II snr528852 Canon objektiv 18-55mm 1:3.5-5.6 snr140204076720 med laddare i kartong

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr