1461 - 1480 av 1 654
1...737475...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2016

Klubbad för

Teckning, signerad: Anders Åberg-67, motivmått. 22,5cmx16,5cm, inramad

Utrop: 75 kr

Tryck, signerat: Roland von Rainals, Gryning till havs, motivmått: 47cmx59cm inramad

50 kr

Utrop: 100 kr

Grafiskt blad signerat B.Wennström - 87, nr: 17/220, motivmått 42cmx37cm, inramad

300 kr

Utrop: 375 kr

Grafiskt blad, karta: Suecica, Lapponia et Norvegica, mått inlusive ram: 63cmx73cm

700 kr

Utrop: 125 kr

Grafiskt blad, karta: Scania, Blekingia, Hallandia, per Matthaeu Seutter Sc, motivmått inklusive ram: 57cmx68,5cm

700 kr

Utrop: 125 kr

Tryck, efter original av Carl Larsson, mått inklusive ram: 48,5cmx58,5cm

25 kr

Utrop: 150 kr

Oljemålning på duk, signerad Susanne Thomée- 78, motivmått: 21,5cm X 26,5cm, med träram

300 kr

Utrop: 250 kr

Teskedar 12st S830 154,5g 120mm, modell: Chippendale

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar 10st, S830 93,6g 110-111mm, modell: Haga

375 kr

Utrop: 450 kr

Kaffeskedar 12st, S830 129,0g 106mm, i skadad ask

550 kr

Utrop: 700 kr

Bestick 2st, S925 26,7g

100 kr

Utrop: 125 kr

Bordssked 1st S830 36,6g 181mm, modell: Chippendale

Utrop: 200 kr

Supkopp 1st S830 41,1g

Utrop: 225 kr

Teskedar 12st, S830 172,2g 120mm, modell: Chippendale

Utrop: 850 kr

Armband S925 4,3g 13,8cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen 1 par S925 1,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 4,0g, troll

75 kr

Utrop: 100 kr

Collier S925 4,2g 41cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Halsband Pansar S925 2,1g 38,2cm, förgyllt

75 kr

Utrop: 50 kr

Armring S835 13,1g, öppningsbar

75 kr

Utrop: 75 kr