Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2016
Klubbad för
Cigarettetui S800 197,3g Ryssland, motiv på lock med förgylld detalj, färgade stenar och gammalslipade diamanter 4xca0,05ct (skadade), förgylld insida med gravyr på ryska, repor