421 - 440 av 2 174
1...212223...109 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2016

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Elbas Ibanez Soundgear GSR-200, indonesien, serienr:101602509, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr, Jackson, serienr:9642801, små lackskador, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Halvakustisk gitarr, Cort MR710F SP WB, serienr: 100210049

800 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Yamaha CPX700 BL serienr:QNN031042, repig, i mjukt fodral

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Armband X-länk 18K 22,5g 19,5cm med en berlock

Utrop: 6 400 kr

Ring 18K 4,2g Ø15½ med sten skev

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Halscollier 18K 17,8g 43cm med stenar

Utrop: 5 200 kr

Örhängen ett par med skruv 18K 2,2g med pärlor

Utrop: 700 kr

Halscollier 18K 52,5g 39cm med sten

Utrop: 14 800 kr

Armband tvåfärgat 18K 38g 19,5cm med sten

Utrop: 10 800 kr

Halscollier tvåfärgat 18K 75,6g 45,5cm

Utrop: 21 500 kr

Armband 14K 54,3g 20cm

Utrop: 12 400 kr

Armband 14K 67,8g 19cm

Utrop: 15 600 kr

Ring 14K 15,8g Ø19

Utrop: 3 800 kr

Ring 14K 19,7g Ø18 gravyr

Utrop: 4 500 kr

Halskedja 18K 43,7g 51,5cm

Utrop: 16 000 kr

Armband Bismarck 18K 42,3g ca18,5cm med en berlock

Utrop: 12 000 kr

Parti guld 18K 2,9g trasig

Utrop: 900 kr

Studiohögtalare 1 par, Genelec, modell 1029A , stötskador och repor, med kablar. Ej på visning

2 300 kr

Utrop: 250 kr

Projektor, Epson EB-84 ,modell:H294B, serienr LS7F991216L, i väska, med strömsladd, fjärrkontroll och USB-kabel. Ej på visning

550 kr

Utrop: 250 kr