Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2016
Klubbad för
Musikinstrument Övrigt
Elbas Ibanez Soundgear GSR-200, indonesien, serienr:101602509, i mjukt fodral
Studiohögtalare 1 par, Genelec, modell 1029A , stötskador och repor, med kablar. Ej på visning