361 - 380 av 2 174
1...181920...109 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2016

Klubbad för

Hänge 23K 7,3g gravyr pärla

Utrop: 2 800 kr

Halskedja Venezia 18K 3,2g 42cm

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1par 18K 1,7g med stenar

Utrop: 800 kr

Örhängen 1par 18K 1,3g ett glappt i lås

Utrop: 400 kr

Ring 18K 3,5g med sten skev/bucklig Ø20¼

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 1,0g med pärlor

Utrop: 300 kr

Armband X-länk 18K 18,6g 22cm saknar ett säkerhetsspänne

Utrop: 5 600 kr

Ring 18K 1,7g med sten skev/bucklig

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K 3,4g med sten skev Ø17¼

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 4,8g graverad skev Ø20¾

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K vitguld 3,8g med diamanter 5xca0,01ct repig

Utrop: 1 100 kr

Certina Damur 18K, manuell, boett 21mm, armband X-länk 18K , brv 24,6g

Utrop: 5 800 kr

Pärlcollier ca 47cm, odlade pärlor, lås silver S925, pärlor ca6mm,

150 kr

Utrop: 200 kr

Pärlcollier ca 65cm, odlade sötvattenspärlor, pärlor ca 6,5-8mm

Utrop: 375 kr

Litografi, Jackie Lynd, 30x40cm, i ram och glas

200 kr

Utrop: 250 kr

Tavla, Olja på duk, Bengt Hallgren, 60x73cm, motiv "Häst från Dalarna", i skadad träram

Utrop: 250 kr

Figurin "Eva II" Gustavsberg Lisa Larsson Höjd: ca 21cm.

400 kr

Utrop: 500 kr

Skål, Orrefors Hallon Ø19cm H:7cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 med stenar 2,6g

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 7,6g 18,5cm trasigt lås

50 kr

Utrop: 50 kr