Brosch S830 6,1g
Utrop: 50 kr
Örhängen ett par S925 9g
Utrop: 225 kr
Hänge S925 4,7g med sten
Utrop: 75 kr
Ring S925 8,5g Ø16¾
Utrop: 150 kr
Halscollier S925 72,7g ihålig doserad
Utrop: 550 kr
Armband S925 34,1g 19,5cm doserat ihåligt
Utrop: 375 kr
Örhängen ett par S925 4,3g
Utrop: 100 kr
Halskedja S925 19,3g 70cm
Utrop: 275 kr
Armband Pansar 18K 30,4g 18,5cm
Utrop: 11 200 kr
Hänge 18K 4,3g med sten
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 8,2g Ø17¼
Utrop: 3 600 kr
Ring 18K 6,7g Ø17½ med sten
Utrop: 1 900 kr
Landskapsring 18K 3g Ø19 något orund
Utrop: 900 kr
Örhängen ett par 18K 0,8g undersida missfärgad en stopper oädel
Utrop: 250 kr
Örhängen ett par 18K 10,2g något skeva
Utrop: 3 000 kr
Örhängen ett par 18K 4,3g tvåfärgade defekta
Utrop: 1 200 kr
Brosch S925 6,6g
Manschettknappar ett par S925 17,7g små repor finns
Utrop: 425 kr
Parti S830 38,7g skador finns
Utrop: 200 kr
Parti smycken S830 16,7g ej skadade
Tisdag 20 dec 2016