Halskedja Bismarck 18K 12,2g 50,5cm
Utrop: 3 900 kr
Fotlänk Bismarck 18K 1,9g 23cm
Utrop: 600 kr
Örhängen tre stycken 18K 0,8g
Utrop: 250 kr
Ring 18K 2,0g Ø18
Utrop: 850 kr
Ring 18K 2,0g Ø18¾ med stenar
Ring 18K 2,8g Ø18 med diamanter 20xca0,005ct
Utrop: 1 500 kr
Ring 18K 1,3g Ø17¼ med stenar
Ring 18K 1,6g Ø18¾ med stenar
Utrop: 750 kr
Parti 18K 3,4g skrot
Utrop: 1 100 kr
Armband 21K 15,2g 18cm
Utrop: 5 400 kr
Ring 18K vitguld 5,4g Ø16¼
Utrop: 2 400 kr
Armbandsur 18K 22,9g 17,5cm defekt band repor på baksida
Utrop: 5 200 kr
Halskedja 18K 4,7g 45,5cm vitguld
Utrop: 1 800 kr
Parti 18K 4,3g skrot
Utrop: 1 200 kr
Halskedja 21K 4,9g 58cm trasigt lås
Utrop: 1 700 kr
Parti armband 21K 15,9g skadade trasigt lås
Örhängen ett par 14K 1g med pärlor
Örhängen ett par 18K 4,1g trefärgade
Parti 18K 6,3g gravyr skador
Halscollier 21K 15,2g 54cm
Tisdag 20 dec 2016