141 - 160 av 1 405
1...789...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 november 2016

Klubbad för

Glaskaraff Boda med knopp H33cm repig botten

100 kr

Utrop: 50 kr

Glaskaraff med knopp H22cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Keramikfigur "Lotta" Lisa Larsson H17cm små nagg

700 kr

Utrop: 250 kr

Läppstift Kosta Boda H20,5cm

475 kr

Utrop: 150 kr

Nagelack Kosta Boda H12,5cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Silverbägare kontroll stämplad 74,1g graverad

Utrop: 350 kr

Silverskål kontrollstämplad 24,4g graverad

150 kr

Utrop: 125 kr

Armband S925 21g Pansar 22,5cm

Utrop: 300 kr

Surfplatta Lenovo Tablet2-1050L IMEI:865021025667924 repor skadad kameralins med laddare

800 kr

Utrop: 600 kr

Mynt Utländska mynt

Mynt half dollar George Washington silver 90% 250th anniversary of birth 1982

100 kr

Utrop: 75 kr

Hänge med mynt one dollar Morgan silver dollar silver 90%

175 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt nom 5kr Gustaf VI Adolf 1959 silver 40%

25 kr

Utrop: 50 kr

Mynt Övrigt

Mynt nom 100kr minnesmynt 1984 silver 92,5%

100 kr

Utrop: 100 kr

Mynt Övrigt

Mynt 8st nom 50kr/st Kungligt bröllop 19 juni 1976 silver 92,5%

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 1g skadat

Utrop: 300 kr

Ring S925 1,7g med stenar Ø17¾

50 kr

Utrop: 50 kr

Halsband Venezia 42cm Hänge med sten 2,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 3,8g 18,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Halsband S925 1,4g 41cm

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,9g med stenar Ø18

Utrop: 125 kr