Pärlcollier färgade med silverlås S925 47cm
Utrop: 75 kr
Örhängen ett par S925 1,8g med stenar
Ring S925 3,2g med stenar Ø17¾
Armband S830 49,1g Bismarck 20cm
Utrop: 250 kr
Halscollier förgyllt ostämplat silver 8,8g med granater 42cm
Utrop: 125 kr
Rolex Herrur oyster-perpetual 6532 cal1030 automat stål nr401871 50-tal repigt glas
Utrop: 20 500 kr
Ring 18K 4,1g med diamant ca1,03ct SI /Cape Ø17½
Utrop: 26 500 kr
Armring 18K 15g Ø5,7cm
Utrop: 4 900 kr
Armring 18K 14,8g Ø5,7cm
Armring 18K 14,6g Ø5,7cm
Utrop: 4 800 kr
Armring 18K 14,9g Ø5,7cm
Armring 18K 15,2g Ø5,7cm
Utrop: 5 000 kr
Ring 18K 4,4g tvåfärgad Ø17
Utrop: 2 000 kr
Pärlcollier odlad pärlor doserat Ø2,2-5,6mm med 18K lås med sten 47cm
Utrop: 1 600 kr
Halsband 18K 11,2g 42cm
Utrop: 3 700 kr
Halsband 18K Pansar 2g 43,5cm
Utrop: 700 kr
Halsband 18K 1,1g 38,5cm
Utrop: 350 kr
Tisdag 15 nov 2016